Novinky

Nové degustační sady

Nové degustační sady

26. května 2021, 10:45

Po úspěšném vyprodání pivních setů, jsme pro Vás vytvořili nové sady. Jsou k dispozici na naší prodejně vinotéky, tak i na našem eshopu.

Nové pivo z řemeslného pivovaru KOS

Nové pivo z řemeslného pivovaru KOS

12. května 2021, 16:22

Rozšířili jsme sortiment o nové pivo z řemeslného pivovaru KOS z Brna, které vzniklo z jednoho snu, a to, vyrábět pivo podle vlastní chuti.  Máme 5 druhů piva v 0,5 L lahvích, objednávejte nebo se přímo stavte u nás na prodejně ve vinotéce.

Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárek

10. února 2021, 08:03

I při dnešním mrazivém počasí máme novou várku piv z Beskydského pivovárku. Máme i na tyto pivka, pěkné dárkové krabice, se kterými jistě uděláte radost. Vše najdete u nás v kamenné prodejně nebo na našem e-shopu.

Piva ze zemí bývalé Jugoslávie

Piva ze zemí bývalé Jugoslávie

10. září 2020, 13:03

Naskladnili jsme sortiment piv ze západu Balkánského poloostrova. Konkrétně tedy z Chorvatska, Slovinska a Černé hory.

Ochutnejte například chorvatské Karlovačko, Kalthenberg, Istarsko, Ožujsko a Osječko. Ze Slovinské produkce pak nabízíme Laško a Union a nechybí ani nejznámější pivo Jugoslávie – Nikšičko ze současné Černé hory. Nejžádanějším pivem je tradičně Karlovačko – to u nás najdete v plechu o objemu 0,4 l nebo 0,5 l, ostatní piva máme v plechu 0,5 l.

částečně zkvašený hroznový mošt

částečně zkvašený hroznový mošt

28. srpna 2020, 09:41

Skvělá zpráva!!! Máme již v prodeji částečně zkvašený hroznový mošt - Irsai Oliver. Zastavte se pro něj v naší prodejně.

 

čaje z Aménie

čaje z Aménie

14. srpna 2020, 15:09

Máme pro Vás horkou novinku, čaje z Arménie. Máme tři druhy čajů - Horský tymián, Horský šípek a Horskou mátu. Tyto čaje pochází z ekologicky čistých horských oblastí.

Herakles GRK

Herakles GRK

9. června 2020, 09:16

Chceme Vám představit víno GRK Herakles z vinařství Madirazza. Grk réva se pěstuje téměř výhradně na jižním ostrově Korčula, konkrétně na písčitých a velmi suchých půdách kolem vesnice Lumbarda na nejvýchodnějším konci ostrova pouze na 20 hektarech. Réva byla přinesena do této oblasti starověkými Řeky. Z úcty k historii a ke cti těch, kteří přinesli vinnou révu, byla vytvořena etiketa GRK Herakles, na kterém je vyobrazen obraz Tetradrachm Heracles, jedné z nejcennějších řeckých mincí té doby. Víno je krémové, aromatické a harmonické; prémiové víno, hodné jména, které nese.

Grilování

Grilování

13. května 2020, 12:35

Začíná sezóna grilování a posezení. U nás můžete zakoupit jak vínko, tak i pivní sudy a vše na camping.

sezóna sudů začíná

sezóna sudů začíná

5. května 2020, 00:00

Máte rádi čepované pivo? Zásoby jsou již připravené, za nízký poplatek půjčíme i výčepní zařízení. Máme pro Vás novinku, můžete si u nás zakoupit kelímky na pivo 0,5L - za 2,- Kč za kus. Načepujte si vlastní pivko, když nemůžete do hospůdky na točené. Nabídku stále aktualizujeme, informace zde a nebo telefonicky - 724 210 696. A nezapomeňte, že srocovat se stále není povoleno - dodržujte si odstup.

Novinky z vinařství Bartoník

Novinky z vinařství Bartoník

4. května 2020, 08:26

Rozšiřujeme nově sortiment z vinařství Bartoník, jedná se o ovocné a bylinné sirupy a vinné želé. Na zkoušku jsme také naskladnili dva druhy vína:

- Merlot - moravské zemské červené - suché

- Pálava - moravské zemské bílé - suché

 

Novinky 1 - 10 z 12