Kategorie produktů

Pivovar OstravarV Ostravě jsme již více než 115 let. Za tu dobu jsme zapustili kořeny doopravdy hluboko. Náš pivovar stojí v srdci regionu, v samém centru Ostravy. Jsme nedílnou součástí kraje a dáváme práci stovkám lidí. Za dobu, co tady působíme, jsme uvařili tolik piva, že bychom jím mohli zalít Ostravskou pánev. Naše pivo má chuť, která vznikla právě pro tento kraj. Hořkost zdejšího života se pomalu rozpouští v každém doušku Ostravaru.

Ostravar je pivo typické pro město Ostravu a okolní region. Tradice jeho výroby sahá až do roku 1897, kdy byl založen Český akciový pivovar v Moravské Ostravě. První várka piva v něm byla uvařena o rok později.

Dnes se v pivovaru stabilně vaří světlé pivo Ostravar Original, ležák Ostravar Premium a nefiltrovaný ležák Ostravar Nefiltr. Málokdo ví, že se v pivovaru Ostravar vyrábí i známý pivní speciál Velvet nebo třeba, že zde vznikl i oblíbený tmavý speciál Kelt. Díky plně funkční a stále využívané tradiční technologii vaření piva můžeme v Ostravaru i nadále vařit nejrůznější pivní speciály, například pro naše slavnosti.Země původu
Šarže
Typ obalu
Barva
1 - 4 / 4
1 - 4 / 4