Doprava a platba

Zásilková služba

Běžná doprava DPD

dpd-nahled1.jpg

Většinu balíků zásiláme přepravní službou DPD za cenu 119 Kč (s DPH) pro zásilky do 30 kg. Zásilky 30 - 50 kg vyjdou na 215 (s DPH). Pro vyšší váhy dojde k rozdělení balíku. Kvůli současné situaci na našem trhu jsme museli dopravu zdražit (palivové příplatky). Dodání do 24 h (následující pracovní den) garantujeme pro objednávky do 14:00.

DPD Pick up

Nabízíme přepravu na výdejní místa prostřednictvím DPD pickup za jednotnou cenu 89 Kč (s DPH). Zásilka může mít maximálně 15 kg, 100 cm nejdelší stranu a obvod 250 cm.

* V případě pokud zboží nevyhoví podmínkám přepravy DPD Pickup, budeme Vás kontaktovat s alternativní možností dopravy.

Zásilkovna

zasilkovna-nahled1.jpg

Cenově výhodná doprava na výdejní místa společnosti Packeta. Doručujeme takto do Česka, Slovenska a Maďarska. Váha zásilky nesmí přesáhnout 10 kg (včetně balného). V současné době se jedná o nejlevnější přepravu nabízenou v našem eshopu. Zásilky do 5 kg posíláme za 68 (s DPH). Balíky do 10 kg za 99 Kč (s DPH).

Maximální hmotnost zásilky: 10 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 120 cm.Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150 cm (např. zásilka o rozměrech 50×50×50 cm).

Na Slovensko doručujeme zásilky do 5 kg za 90 a do 10 kg za 111 Kč.

Do Maďarska Zásilky do 5 kg za 90 Kč.

Všechny ceny jsou udány s DPH.

* V případě pokud zboží nevyhoví podmínkám přepravy Zásilkovnou si vyhrazujeme právo na změnu typu přepravce.

Zahraniční zásilky

Zásilky do zahraniční zasíláme prostřednictvím firmy DPD. Maximální váha je 30 kg a cenu kalkuluje eshop dle místa dodání a váhy. Zbytek zásilek je řešen po individuální konzultaci s naším dispečerem.

Všechny uvedéné váhy jsou včetně balení. Nejedná se o čistou váhu zboží. Nevztahuje se na nadrozměrné, křehké zboží (víno) a ADR zásilky.

Vyhrazujeme si právo na rozdělení zásilky v případě objednání nesourodého zboží (např. těžší kovové díly a zrcátko. ap.)

Křehké zboží

Zásilky obsahující lahve a křehké zboží je baleno se zvýšenou ochranou, lahve zasíláme v maximálním počtu 6 ks a cena zásilky je vypočítaná podle individuálního nastavení jednotlivých položek. Cenu zásilky umí zpravidla spočítat e-shop sám, případně Vás bude kontaktovat pracovník firmy s dojednáním nejbezpečnější přepravy křehkého zboží.